Kasutus- ja müügitingimused

Veebipoe vapilovi.levila.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Levila OÜ (registrikood 14791330), asukohaga Telliskivi 60A/1 10412, Tallinn. Veebipoe sisu on autoriõigusega kaitstud ning see on loodud e-raamatu “Vapilõvi” (edaspidi Raamat) avaldamiseks ning müümiseks. Raamatu ja sellel avalikustatud peatükkidega seotud õigused kuuluvad Levilale või on Levilal luba Raamatus kasutatud teoste (näiteks fotode) kasutamiseks.

Kasutustingimused

Raamatut tohib ilma Levila eelneva nõusolekuta refereerida või tsiteerida 5 (viie) lause ulatuses,  refereering või tsitaat peab sisaldama viidet Raamatule ja viide peab veebikeskkonnas tsiteerimisel sisaldama hüperlinki Levila veebilehele vapilovi.levila.ee

Raamatu muul viisil kasutamise soovi korral kirjutage palun aadressil vapilovi@levila.ee.

Tasuliste peatükkide lugemine

Tasuliste peatükkide lugemisõiguse aktiveerimiseks on 3 võimalust: 

Levilal on õigus tellimuse tingimusi muuta teavitades sellest 1 kuu ette või avaldades sellekohase info Levila veebilehel.

Väljaande peatükkide täismahus kopeerimine ja levitamine sotsiaalmeedias ei ole lubatud.

Müügitingimused

 1. MÜÜGITINGIMUSTE KEHTIVUS
  1. Müügitingimused kehtivad klientide (edaspidi Klient) ja Levila OÜ vahel toote ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
  2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Levila OÜ toodete ja teenuste ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
  3. Levila OÜ jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades.
 2. HINNAD
  1. Kõik hinnad Levila OÜ veebilehel sisaldavad käibemaksu.
 3. TELLIMUSE VORMISTAMINE JA MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE
  1. Toodete tellimiseks leidke sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate veebilehe ostukorvi viitele.
  2. Tellimuse vormistamiseks vajutage nupule „mine maksma“. Sisestage kontaktandmed, valige tarne- ja makseviis.
  3. Tellimuse kinnitamiseks vajutage nupule „esita tellimus“. Tasuda saate pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Pocopay) või krediitkaardiga (Visa/Mastercard). Tellimuse kinnitus ja arve koopia saadetakse teie e-posti aadressile.

   NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

   Levila OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Levila OÜ ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile

   Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
  4. Eeltellimusega ostetud raamatu postitame hiljemalt veebruaris 2023, alates veebruar 2023 ostetud raamatud postitame peale makse laekumist ning veebis lugemiseks mõeldud üksikud peatükid avanevad lugemiseks kohe peale makse sooritamist. Peale makse sooritamist luuakse ostjale automaatselt lugejakonto ning salasõna, juhised salasõna muutmiseks saadetakse kliendi poolt sisestatud meiliaadressile. Peatükkide taaslugemiseks ning -kuulamiseks tuleb oma kontole sisse logida, lisaks on iga peatüki audioversioon  allalaetav.
  5. Klient seob ennast tellimuse ja selle eest tasumisega pärast vajutamist nupule „esita tellimus”.
  6. Müügileping jõustub hetkest, kui tellimuse kogusumma on laekunud Levila OÜ  arveldusarvele.
  7. Kliendil on kauba kättesaamise või müügilepingu jõustumise hetkest õigus 14-päeva jooksul teatada Levila OÜ-le lepingust taganemise soovist aadressil vapilovi@levila.ee ning nõuda kogu tasutud summa tagastamist. Kaup tuleb tagastada 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse esitamisest.
   Kauba tagastamise otsesed kulud tuleb katta Kliendil.
   Levila OÜ-le saab kauba tagastada Omniva Solarise pakiautomaati.

Levila OÜ Telliskivi 60/1 10412 Tallinn 
vapilovi@levila.ee
www.levila.ee